Co když existuje Světlo, které vás přenese do tajemných dun a písečných koutů egyptské pouště? Co když si dovolíte pocítit pravou Moc pouště? Odhodit klamy a zřít čistou pravdivost? A svou • nespoutanost • ? 🐫😊✨
Ztrácíš se v poušti.. ušla jsi daleko.. zavládla tu prázdnota a samota.. Však neboj se ji, naopak, uvítej ji! Okolo tebe je nekonečno písečných dun a světy jsou daleko, jsi tu jen poušť a Ty. Ty a poušť. Dýcháte spolu v jednom rytmu a poušť k tobě promlouvá. Je zrcadlem tvé vlastní existence. Plamen ti vše ukáže. Neschovávej se před tím, naopak, pojď se uzřít a pohlédnout na věci i na sebe tak, jak Jsou. Přijímej, nehodnoť a pozoruj. Všechno, co se děje kolem Tebe, jsi Ty. Vše co vidíš, jsi Ty. I to dobré, i to špatné. A to je v pořádku. Zrcadlo je pravdivé, ale pravda ulevuje, tíhu odhazuje. To, co tě na srdci pálí, nejsou tvé vnější problémy, ale tvůj vlastní neprojevený potenciál uvnitř, tvůj přístup k životu. Poušť ti to vše ukazuje, aby si uviděla svou vlastní velikost! A aby si ji přijala! *** Tak hleď, kým vlastně Jsi a nakolik se stáváš tím, co žiješ. ***
Zrcadlo Dun
Mokait a Křemen.


